Bestekken Partnercontent

Nationale gia-winnaars bekend

saoedi

De International Housewares Association (IHA) heeft in aanloop naar The Inspired Home Show de nationale winnaars van de gia-prijzen bekendgemaakt. Voor België vertegenwoordigt Panache (Koksijde) de eer.

31 nationale winnaars

31 uitmuntende retailers van huishoudelijke artikelen en woonaccessoires uit 30 landen over de hele wereld, waaronder drie landen die volledig nieuw zijn in het gia-programma: Kroatië, Indonesië en Paraguay. De winnaars zullen worden gehuldigd tijdens The Inspired Home Show 2026, die van 10 tot 12 maart plaatsvindt in Chicago.

  • Argentinië: Seta Seta Bazar
  • Australië: Kabinett
  • Oostenrijk: Franz Eder KG
  • Azerbeidzjan: Italdizain
  • België: Panache
  • Brazilië: Casa Riachuelo
  • Canada: Boutique Crème
  • Chili: Kitchen Center
  • Colombia: ALANA
  • Dominicaanse Republiek: Casa Cuesta
  • Oost-Europa (Kroatië): Lonci&Poklopci
  • Frankrijk: Le Jacquard Français
  • Duitsland: SCHÄFFER
  • India: Reliance Retail
  • Ierland: Smyth’s Homevalue
  • Italië: GIOCOVIVO
  • Japan: ASPLUND Co Ltd TIMELESS COMFORT – Kitchen and Dining
  • Midden-Oosten (VEA): Danube Home
  • Nederland: Koken en Wonen
  • Nieuw-Zeeland: Freedom
  • Paraguay: MARKETPLACE – Tu Casa Es Tu Reino
  • Polen: Homla
  • Portugal: Armazéns Europa
  • Saoedi-Arabië: Home Centre
  • Zuidoost-Azië (Indonesië): MR.D.I.Y. Indonesia
  • Spanje: Drogueria Rovira
  • Turkije: Gallery Crystal
  • Verenigd Koninkrijk: Fenwick
  • Uruguay: Punto Design
  • Verenigde Staten – Cadeauwinkels: Grandpa Shorter’s Gifts
  • Verenigde Staten – Huishoudwarenwinkels: The Culinary Institute of America (Marketplace at Copia)

Panache

Wedstrijd in Chicago

Elke nationale gia-winnaar wordt uitgenodigd voor The Inspired Home Show (Chicago), waar de wereldwijde gia-jury, bestaande uit vier experts die Azië, Europa en Amerika vertegenwoordigen – plus een wisselende groep van mede-sponsorende redacteuren van vakbladen uit de hele wereld – maximaal 5 gia Global Honorees zal selecteren, naast de winnaars van de Martin M. Pegler Award for Excellence in Visual Merchandising en de gia Digital Commerce Award for Excellence in Online Retailing.

Op dinsdag 10 maart worden de nationale winnaars gehuldigd tijdens een feestelijk awarddiner, waar de gia Global Honorees en de winnaars van de Martin M. Pegler en gia Digital Commerce Awards bekend worden gemaakt. Daarnaast zullen de nationale winnaars met een speciale display op de beurs te zien zijn.

Gia

Het gia-programma is opgezet door IHA en The Inspired Home Show om innovatie en uitmuntendheid in de detailhandel in huishoudelijke artikelen en huishoudelijke producten over de hele wereld te bevorderen. Sinds de lancering van gia in 2000 zijn er meer dan 600 gia-winnaars geweest, afkomstig uit 60 landen op zes continenten.

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • checkwekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • checkdigitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • checkuw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • checkmaximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 
Print Magazine

Recente Editie
18 augustus 2025

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine