Dobbitkijker maakt zelf zijn badkamer

In deze uitzending van zelf gedaan, goed gedaan toont kijker Glenn ons hoe hij zelf een kamer omvormt tot een heuse badkamer. Van het plaatsen van de nutsvoorzieningen tot de schilderwerken, alles doet hij zelf

In deze uitzending van zelf gedaan, goed gedaan toont kijker Glenn ons hoe hij zelf een kamer omvormt tot een heuse badkamer. Van het plaatsen van de nutsvoorzieningen tot de schilderwerken, alles doet hij zelf
Nu alle wanden afgewerkt zijn kunnen we overgaan tot de laatste stap: de inrichting van de badkamer. Ook de handdoekradiator en de douchekraan en -wand moeten nog geplaatst worden. Het nodige kitwerk, de plinten en de accessoires maken het plaatje co
Nu alle wanden afgewerkt zijn kunnen we overgaan tot de laatste stap: de inrichting van de badkamer. We beginnen met de montage van een zwevend wastafelmeubel en de bijhorende spiegelkast.
We gaan van start met de badkamer. Om de douchewand waterdicht af te werken, voorzien we de ondergrond van een waterdichte emulsie. Daarna plaatsen we de douchebak.
Met een retrokastje en een opzetlavabo maken we een badkamermeubel. Stijlvol recycleren heet dat. We nemen eerst de kast onder handen en geven die een nieuw uiterlijk.
Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.